مجله الکترونیکی

حقایقی درباره نقش اکسسوری در فشن

  • اکسسوری‌ها به تیپ شما جذابیت می‌بخشند و بدون آن‌ها تیپ شما ممکن است خسته کننده به نظر برسد. حتی آن لباس‌هایی که واقعا دوستشان دارید هم مکن است پس از مدتی برایتان تکراری شود و راز از بین بردن این تکرار اضافه کردن اکسسوری‌ها است. نقش اکسسوری در فشن مانند ادویه و طعم در غذا است و معمولا بیش از یک اکسسوری برای کامل کردن این مجموعه لازم است.
  • رمز موفقیت در استفاده از اکسسوری‌ها انتخاب اکسسوری‌هایی است که با استایل شما همخوانی داشته باشند. هرکسی با یک استایل به خصوصی شیک و جذاب می‌شود و اکسسوری‌هایی می‌تواند این استایل را کامل کند که با همان استایل هماهنگ باشد مثلا اکسسوری‌های تیپ ورزشی با اکسسوری‌های تیپ خانمانه همخوانی ندارد.
  • استفاده از اکسسوری چیزی نیست که یک بار برای همیشه انجام دهید، هر تیپی نیاز به اکسسوری‌های خاصی دارد و با دو یا چند اکسسوری متفاوت کامل می‌شود. حتی اگر دورکار هستید و کسی شما را نمی‌بیند باز هم اکسسوری‌هایی هست که بتواند نیاز شما را برطرف کرده و استایل شما را کامل کند.
  • هیچ تیپی بدون اکسسوری کامل نیست و زمانی می‌توان گفت که یک تیپ کامل و بی‌نقص است که اکسسوری‌ها به آن اضافه شوند. در واقع استایل شما مثل یک بوم خالی است که با اکسسوری‌ها پر و کامل می‌شوند.
  • اکسسوری‌های شما مثل بقیه لباس‌ها پس از مدتی باید تغییر کنند و استفاده از اکسسوری‌های تکراری توصیه نمی‌شود. اکسسوری‌ها وسیله‌ای برای ایجاد تنوع در تیپ شما هستند چون تغییر دادن آن‌ها ساده‌تر است.
  • خرید یک مجموعه کامل از اکسسوری‌های برای کمد لباس شما فرآیندی زمان‌بر است اما ارزش وقت گذاشتن را دارد، پس لازم نیست همه چیز را همزمان تهیه کنید و به مرور زمان چیزهایی را که نیاز دارید و با لباس‌های شما هماهنگ است بخرید.
  • اکسسوری‌ها کمک می‌کند تا عمر استفاده از لباس‌های شما افزایش یابد یعنی با تغییر دادن آن‌ها می‌توانید لباس‌های قدیمی را بیشتر بپوشید و در نتیجه در هزینه لباس‌ها صرفه‌جویی خواهد شد و با صرف پول کمتر تیپ‌های جدیدی خواهید ساخت.
  • اکسسوری‌ها می‌توانند استایل شما را جمع و جور نشان دهند مثلا اگر لباس‌هایی پوشیده‌اید که از نظر رنگ و طرح با هم هماهنگی کاملی ندارند می‌توانید با انتخاب اکسسوری مناسب تیپ خود را هماهنگ و شسته رفته نشان دهید. مثلا اگر مانتوی قرمز با شال سبز پوشیده‌اید یک کیف دورنگ قرمز و سبز این مجموعه را کامل و هماهنگ می‌کند.
  • اکسسوری‌ها به تیپ شما شخصیت می‌دهند و بهترین وسیله برای نشان دادن استایل شخصی شما هستند. چیزی که شما دوست دارید بپوشید در واقع بخشی از شما و شخصیت شماست و اکسسوری‌ها این فرصت را بیش از بقیه لباس‌ها برایتان فراهم می‌کنند.
  • اکسسوری‌ها می‌توانند نقطه شروع استایل شما باشند و ضرورتی ندارد که همیشه انتخاب آخر باشند. کارشناسان همیشه توصیه می‌کنند ساختن تیپ خود را با انتخاب کفش شروع کنید و چه بهتر که با مجموعه اکسسوری‌ها این کار را آغاز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *